Taniec

Zajęcia taneczne to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Taniec wyzwala w nas hormony szczęścia, dzięki czemu po lekcji czujemy się wspaniale. Przychodząc na zajęcia uczysz się nowych kroków, poznajesz nowych ludzi, możesz także wybierać różne style taneczne, dzięki czemu nabierasz pewności siebie nie tylko na parkiecie.

Afro Dance to niezwykle energetyczna lekcja zainspirowana rytualnymi tańcami z Afryki.  Taniec odbywa się w rytm bębnów. Jest to forma ekspresji, wyrażająca szczęście i radość życia. Twoje ciało rozluźnia się pozwalając na ruchy, których nie doświadczysz w żadnych innych stylach tańca. Po lekcji Afro Dance poczujesz się odprężony gdyż wyrzucasz z siebie wszystkie negatywne uczucia, pozostawiając jedynie radość w sercu.

afro

Zajęcia wyłącznie dla kobiet, na których poczujesz się seksownie i zmysłowo. Nauka krótkich, prostych choreografii zmieni Twoje poczucie własnej wartości. Poczujesz się pewniej i bardziej kobieco. To wspaniała lekcja dla każdej z Pan, które chcą poruszać się z większa gracja.

To świetny sposób na poznanie tańców latynoskich, ponieważ nie musisz mieć partnera. Nauka podstawowych kroków samby, rumby, cha-chy, jive´a,  a także salsy, cumbii, merengue i innych przeniesie Cie do ciepłych krajów, a energetyczna muzyka rozgrzeje płynąca w żyłach krew. Lekcja oparta na krótkich choreografiach przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą czerpać radość z tańca.

Cennik

Zobacz cennik wszystkich zajęć
Rodzaj zajęć Cena
Pojedyncze wejście Miesiąc Zniżka
Afro Dance 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść
Ladies Dance 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść
Latino Solo 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść