Chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną, zgubić parę kilogramów i polepszyć samopoczucie? Zajęcia Fitness pozwolą Ci to osiągnąć. Szeroka gama zajęć umożliwia dobranie ćwiczeń do Twoich potrzeb. Nie czekaj do poniedziałku, przejrzyj ofertę i dołącz do NAS!

To trening modelujący całe ciało. Zestawy ćwiczeń pobudzają do pracy wszystkie mięśnie przez co rzeźbimy sylwetkę, ale także zwiększamy wytrzymałość. Podczas treningu wykorzystywane są różnego rodzaju przybory jak piłki, podesty, kettlebells, hantle, obciążniki itp. Trening składa się z kilku stacji, na których wykonujemy dane ćwiczenie przez pewien czas. Następnie zmieniamy stację i wykonujemy ćwiczenie na inne partie mięśniowe. Lekcja skutecznie wzmacnia nasz ciało, zmniejsza tkankę tłuszczową i poprawia wytrzymałość.

 

Lekcja, dzięki której ujędrnisz pośladki i wyrzeźbisz brzuch. Trening opiera się na ćwiczeniach na mięśnie brzucha, ud, bioder i pośladków. Idealny zestaw dla tych, którzy pragną poprawić wygląd części ciała pomiędzy klatką piersiową a kolanami.

Trening ogólnorozwojowy dla każdego bez względu na wiek. Jeśli zaczynasz zmieniać swoje podejście do ruchu rozpocznij trening od tej formy. Charakterystyczne dla tych zajęć jest symetryczne wzmacnianie całego ciała zarówno w pozycjach wysokich jak i niskich. Na początku treningu jest rozgrzewka - proste kroki fitness, potem wzmacnianie, a na koniec wyciszenie, niwelacja napięć mięśniowych. Celem treningu jest lepsza przemiana materii, kształtowanie sylwetki i poprawa wydolności fizycznej.

Lekcja wzmacniająca ciało, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni głębokich. Szczególną uwagę zwraca się na technikę ułożenia ciała w trakcie ćwiczeń, a jej celem jest nauczanie ludzi świadomego używania mięśni, które odpowiadają za stabilizację w trakcie wykonywania konkretnego ruchu. Pilates wzmacnia słabe i zaniedbane na zwykłych zajęciach mięśnie. Relaksująca muzyka korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, a dobrane ćwiczenia nie męczą serca.

Dowiedz się więcej

Latino Fitness jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba .... i wiele innych, stwarza atmosferę świetnej imprezy i pozwoli spalić wiele kalorii. Lekcja składa się z krótkich choreografii, ale nie trzeba umieć dobrze tańczyć, najważniejsza jest zabawa.

Latino Fitness potrafi wycisnąć z Nas siódme poty, jednakże radość z tańca i wspaniała muzyka prowadzi nas dalej mimo dużego zmęczenia. Energia jaką dostajemy po tej lekcji wystarcza na cały dzień.

Dowiedz się więcej

Cennik

Zobacz cennik wszystkich zajęć
Rodzaj zajęć Cena
Pojedyncze wejście Miesiąc Zniżka
Trening Obwodowy 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść
Sexy Pupa/ Płaski Brzuch 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść
TBC 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść
Pilates 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść
Latino Fitness 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść