Casting do Grupy Estradowej FLAME

W piątek 28 marca o godzinie 18:00 na Basenie Uniwersyteckim w Olsztynie odbędzie się casting do Grupa Estradowa FLAME.

Na casting zapraszamy osoby do sekcji wokalnej i tanecznej (męskiej i damskiej). Poszukujemy tancerek i tancerzy (głównie) oraz wokalistów, których interesuje udział zarówno w ambitnych dużych projektach taneczno-wokalnych jak i pokazach typu show. Grupa tworzona jest z myślą o osobach, które chcą rozwijać się w wielu technikach tanecznych oraz wokalnych.

Grupa Estradowa Flame powstała we wrześniu 2013 roku. Założycielką jest Katarzyna Stocka. Grupa pracuje w trzech sekcjach tanecznej męskiej, tanecznej damskiej i wokalnej. Ostatnim projektem realizowanym przez Flame był spektakl BURLESKA, który jest aktualnie wystawiany w wielu miejscach.

INFORMACJE O CASTINGU

Na casting zapraszamy osoby w wieku powyżej 16 lat. Chętni do sekcji wokalne będą przesłuchiwani indywidualnie (należy przygotować utwór do prezentacji), chętni do sekcji tanecznej będą musieli wykonać zaprezentowane ćwiczenia i nauczyć się choreografii. Tancerki powinny mieć min. 160cm wzrostu, tancerze min. 175cm.

INFORMACJE O TRENINGACH

Zajęcia odbywają się w niedziele o godzinie 18:00. Przed ważnymi koncertami również w piątki i soboty. Grupa naborowa będzie miała dodatkowe zajęcia wyrównawcze w piątki o 18:00. Treningi są bezpłatne.
Pierwszy trening grupy naborowej wyjątkowo w sobotę 29 marca o godz. 17:00.

Lista osób zakwalifikowanych do grupy naborowej będzie podana na stronie Grupy Estradowej FLAME po zakończeniu Castingu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych występami w widowiskach taneczno-muzycznych jak i pokaz typu show taneczne.

Więcej o grupie na:

https://www.facebook.com/grupaestradowaflame
https://www.facebook.com/fitdancepl
www.fitdance.pl