Zajęcia przeznaczone dla osób w podeszłym wieku, które chcą aktywnie spędzać wolny czas. Do wyboru są zajęcia w wodzie na basenie oraz na sali. Specjalne zestawy ćwiczeń pomogą odzyskać formę, zmniejszyć dolegliwości bólowe oraz znacząco poprawić samopoczucie.

Zajęcia Aqua Aerobiku to ćwiczenia w wodzie z wykorzystaniem sprzętu takiego jak makarony, piłki, hantle, pasy wypornościowe i inne. To świetna, dynamiczna lekcja, przy której można się zmęczyć nie obciążając przy tym stawów. To dobre rozwiązanie dla osób z problemami bólowymi stawów, po kontuzjach, dla osób otyłych oraz tych, którzy nie lubią się pocić. Opór wody sprawia, że mięśnie pracują mocniej, a nasza sylwetka nabiera odpowiednich kształtów.

Dowiedz się więcej

Lekcja wzmacniająca ciało, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni głębokich. Szczególną uwagę zwraca się na technikę ułożenia ciała w trakcie ćwiczeń, a jej celem jest nauczanie ludzi świadomego używania mięśni, które odpowiadają za stabilizację w trakcie wykonywania konkretnego ruchu. Pilates wzmacnia słabe i zaniedbane na zwykłych zajęciach mięśnie. Relaksująca muzyka korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, a dobrane ćwiczenia nie męczą serca.

Dowiedz się więcej

Cennik

Zobacz cennik wszystkich zajęć
Rodzaj zajęć Cena
Pojedyncze wejście Miesiąc Zniżka
Aqua Aerobic 0zł 30min
0zł godzina
0zł 4wejścia/po 30min
0zł 4 wejścia/godziny
Pilates 0zł
0zł 8 wejść
0zł 12 wejść